ЛЬВІВ

05 / 08 / 202121:40:03 ( GMT+0300 )

www.tvtaxi.lviv.ua

    Шановний пане водій, ми раді вітати Вас з тим що Ви підключились до нашої програми. У даній статті ми надаємо для Вас інформацію про нашу програму, як керувати сторінкою водія, про тарифну політику, про моменти які можуть виникнути під час роботи з надання послуг які Ви зможете надавати замовникам транспорту, загальні положення.

Сторінка водія

    Перше - про сторінку водія і як нею користуватися. Відеоінструкція: https://youtu.be/lCR1Zt1TFys

**********

    Відкриваєте сторінку "зміна статусу" і отримуєте сторінку водія де показано:
місто Львів, прапор України, під прапором мигає трикутник, це означає що Ваша сторінка підключена до сайта, якщо трикутник не мигає, це означає що сторінка зависла і немає зв'язку із сайтом, тому, потрібно перезавантажити сторінку водія, вийти на головний екран телефона і повторно зайти на сторінку "зміна статусу".
Далі ідуть райони.
Далі категорії орієнтирів на яких відмічається водій.
Далі Орієнтир відмічання.
Далі перевірка номера телефона замовника на наявність у чорному списку.
Далі колонка для занесення номера телефону замовника у чорний список,
поле для внесення підстави та поле для внесення суми збитку задану водієві зі сторони замовника.
Далі Статус водія:
"Вільний", "зайнятий", хвилини скільки водій буде зайнятий та статус "не працюю", кнопки "змінити" та "обновити", знизу сторінки номер водія.

Починаємо роботу

    Ставимо точку у статус "вільний" тиснемо "змінити", далі відкриваємо категорію орієнтирів, вибираємо наприклад - "Стоянки транспортних засобів місто Львів", далі вибираємо стоянку, наприклад - "Залізно дорожний вокзал" стоянка номер 82-вісімдесять два, далі тиснемо кнопку "змінити", на сторінці буде повідомлення "статус успішно змінено на "вільний", далі тиснете на кнопку "обновити" і отримуєте сторінку з інформацією про Ваше  місцезнаходження - район, категорія, орієнтир, та статус "вільний".
Якщо Ви відмічаєтесь у категорії "Стоянки транспортних засобів" то замовлення можуть поступати в радіусі  двох кілометрів від вашої стоянки у межах міста Львів, оскільки до даної категорії підключені усі адреси, будинки, тощо.
Якщо Ви відмічаєтесь у будь-якій іншій категорії, наприклад "Аеропорти, вокзали, станції", наприклад, АЕРОПОРТ, то замовлення може поступити тільки з Аеропорта, відмітились у категорії "торгові центри", наприклад "ВІКТОРІЯ ГАРДЕНС", то замовлення може поступити тільки з торгового центру "ВІКТОРІЯ ГАРДЕНС", так  як до загальних категорій не підключені жодна з адрес.

Селища області

    До селищ Львівської області підключено категорія "Стоянки транспортних засобів м.Львів" котрі знаходяться при виїзді з міста Львів у напрямку до селища, ( стоянка 52 - "Головний автовокзал", 103 - "Вікторія Гарденс", 66 - "Західна автостанція", 118 - "ринок Галицьке Перехрестя" і т.д. ), також стоянки у містах ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ ЩОНАЙБЛИЩЕ до селища, доїзд може бути від стоянки до селища від пяти до тридцяти кілометрів.

Перевірка номера

    Вам поступило замовлення і Ви домовились про поїздку, послугу, перед тим як їхати до клієнта, перевіряєте номер телефона замовника на наявність у чорному списку.
Ставите статус - "зайнятий", відкриваються поля для перевірки, копіюєте номер телефона замовника і вставляєте у поле, тиснете "змінити", на сторінці появляється повідомлення, "статус успішно змінено на зайнятий" ( номер телефона не у чорному списку, і до клієнта можна їхати на замовлення ), якщо появиться повідомлення "номер телефону знайдено в чорному списку" то Ви відзвонюєте замовнику і повідомляєте про те що він у чорному списку і Ви не будете їхати на дане замовлення.

Чорний список

    Якщо Ви підїхали під адресу, і до Вас не вийшов замовник, і надалі не виходить на зв'язок, то Ви заносите номер замовника у чорний список, ставите статус -"зайнятий", копіюєте номер телефона та вставляєте у поле перевірки даний номер, далі у полі "підстава", пишете, наприклад, не вийшов замовник та не виходить на зв'язок, та пишете суму збитку, наприклад вартість мінімального проїзду 35-тридцять пять гривень, тиснете "занести" і отримуєте повідомлення - "номер телефону успішно внесений до чорного списку", також у підставу пишете, наприклад: недоплатили вартісь послуги, нанесли матеріальні збитки ( пошкодили транспорт, тощо ), нахамили, аферисти, тощо.

Статус зайнятий

    Якщо до Вас підійшов клієнт на вулиці, і Ви їдете наприклад в Брюховичі, ставите статус - "зайнятий", у поле перевірки ставите цифру 1-один, тиснете кнопку "змінити", далі кнопку "обновити", ( будьте уважні, якщо замісь цифри 1-один Ви поставите будь-яку іншу цифру то з Вашого балансу програма зніме 1-одну гривню ).

Попереднє відмічання

    Для того щоб відмітитись попередньо, ставимо точку у статус "вільний" обо статус "не працюю", тиснемо "змінити", далі вказуємо категорію орієнтира, наприклад "торгові центри", вибираємо орієнтир, наприклад "Вікторія Гарденс", далі переміщуємо точку у статус "занятий", далі вибираємо хвилини, наприклад 30-тридцять хвилин, далі у поле перевірки номера телефона ставимо цифру 1-один, тиснемо "змінити" далі "обновити". Якщо Ви їдете до приміського селища, ставимо точку у статус "вільний" обо "не працюю", тиснемо "змінити", спочатку вибираєте район наприклад Пустомитівський, далі категоію /селища/, далі вибираєте наприклад с.Басівка, далі тиснемо "змінити" і "обновити".

Рекомендація водію таксі

    Якщо наприклад Ви їдете із пасажиром
і будете звільнятись приблизно через 20 хвилин на вулиці Сигнівка, то відмічайтесь попередньо у категорії "вулиці, площі" та виберіть вулиця "Сигнівка", є ймовірність того, що поки Ви звільнитесь на Сигнівці може поступити замовлення із вулиці Сигнівка, що в свою чергу робить доїзд до нового замовника максимально коротким по відстані від місця де Ви будете звільнятись.
Ви звільнились на вулиці Сигнівка, і не отримали під час дороги нове замовлення, Ваші наступні дії можуть бути такими, Ви ставите точку у статус "вільний" тиснете "змінити" далі "обновити" і по програмі Вас буде показано на вул.Сигнівка, для того щоб збільшити діапазон обслуговування ставте точку у статус "вільний" далі тиснете "змінити" далі вибираєте категорію "стоянки т.з. м.Львів" далі виберіть найблищу стоянку - 64, 62 або 65 тиснете "змінити" і "обновити".
Закінчили роботу, ставите точку у статус "непрацюю" тиснете "змінити" та кнопку "обновити".

Про тарифи

    Ви можете встановити будь-який тариф на свій розсуд або по домовленності.
Наша рекомендація водію таксі -
Встановіть лічильник, відеоінструкція - https://youtu.be/zkkHRyc9hcA та налаштуйте тариф "ЕКОНОМ СТАНДАРТ", по даному тарифу вартісь за проїзд буде складати всередньому така сама як на службах таксі міста Львів, що в свою чергу буде конкурентно спроможним тарифом, і такий тариф забеспечить Вам надходження замовлень.

Економ стандарт

    Про особливості до додаткових цін на послуги у тарифі "ЕКОНОМ СТАНДАРТ"

Виїзд за межі населеного пункту

    Виїзд до(з) передмістя +25гр. - добавляється водієм до тарифу у випадку перетину межі міста Знак 5.46 "Кінець населеного пункту", наприклад: Ви відмітились на стоянці номер 66 "Західна автостанція" і Вам поступило замовлення до торгового центру "ЕПІЦЕНТР" адрес - м.Львів вул.Городоцька 302 ( знаходиться на території міста ), для того щоб доїхати до торгового центру Ви перетинаєте межу міста та Знак 5.46 "Кінець населеного пункту", тому, у даній поїздці Ви сміло добавляєте до тарифу +25гривень ( ми рекомендуємо Вам під час домовленості із клієнтом попереджати замовника про те що Ви будете добавляти до мінімального проїзду +25гр. ).
Розглянемо наступну ситуацію, наприклад Ви відмітились на стоянці номер 52 "ГОЛОВНИЙ АВТОВОКЗАЛ" і Вам поступило замовлення до торгового центру "КІНГ КРОСС ЛЕОПОЛІС" адрес - с.Солонка ( знаходиться на території приміського селища ) і Ви при доїзді до торгового центру не перетинаєте Знак 5.46 "Кінець населеного пункту", тому до тарифу не маєте права добавляти +25гр., тобто підставою для добавлення +25гр. є тільки перетин межі н.п. Знак 5.46 "Кінець населеного пункту".

Багаж

    Про багаж +10гр.: будь-який багаж ( пакети з продуктами, невеликі пакунки тощо ) котрий ставиться у багаже відділення авто вважається багажем, і Ви маєте повне право добавляти до тарифу +10гр. ( ми рекомендуємо Вам під час замовлення узгоджувати із замовником всі моменти про багаж ). Якщо замовник бере із собою у салон авто невеликі пакунки з продуктами, невелика дорожня сумка тощо - багажем не вважається, якщо замовник має багато багажу і просить у салон поставити валізу, велику дорожню сумку тощо, то у даному випадку Ви до тарифу добавляєте +20гр.
Підсумок про багаж: Якщо замовник має невелику сумку, один-два невеликі пакети з продуктами тощо і просить поставити у багажне відділення авто, то замовник зобов'язаний заплатити 10 десять гривень до тарифу ( Ви вийшли з авто, відкрили багажник, закрили, потім знову вийшли з авто, дістали багаж - це є послуга, де використовується Ваш робочий ресурс, і за це замовнику треба платити ), якщо візьме із собою у салон, то платити 10 десять гривень не зобов'язаний.

Затори,світлофори

    За час у заторах 0.95гр./хв. - під час поїздки у заторі лічильник рахує оплату "За час у заторах 0.95гр./хв." - відповідно у замовника може виникнути запитання ( можливо навіть притензія ) до водія /Чому лічильни нараховує плату під час затору, зупинка на світлофорі тощо ? і він за це має платити/ - Ви ввічливо пояснюєте замовнику про те, що у Вас ідуть витрати пального та зношується моторесурс.
Вартість за будь-які інші послуги ( буксирування, доставка пального, тверезий водій тощо ) ставите на свій розсуд про що повідомляєте клієнта під час розмови про необхіну послугу клієнту.

Рейтинг довіри

    Шановний пане водій таксі, якщо Ви підключились до тарифу "ЕКОНОМ СТАНДАР", ми рекомендуємо Вам, не відмовлятись від мінімальних замовлень, оскільки це негативно позначеться на довірі замовника до Вас як до перевізника, і при наступному пошуку таксі, замовник ймовірно буде ігнорувати Ваші послуги і вибере собі будь-яке інше таксі.

Таблиця цін

    Таблиця орієнтовних цін "Економ стандарт": Старт-(центр п-ник.Т.Г.Шевченку)-райони м.Львів:

(Сихів)Оптовий ШУВАР вул.Хуторівка4б 7км.,16хв.71гр.

(Сихів)САНТА БАРБАРА пр.Червоної Калини109 8км.,18хв.,77гр.

(Верх Зеленої старий Сихів)вул.Зелена320 9км.,18хв.83гр.

(Зелена-Пасічна А/С5)вул.Зелена214 6км.,13хв.65гр.

(Пасічна-Мед.Печери)вул.Мед.Печери67 6км.,14хв.65гр.

(Верх Личаківської А/С6)вул.Личаківська152 4км.,10хв.53гр.

(Верх Лич.-Тракт Гл./РУКАВИЧКА)вул.Тракт Глинянський163 6км.,17хв.65гр.

(КРИВЧИЦІ)вул.Богданівська-Старознесенська/маг.БЕЙКЕР/ 8км.,17хв.77гр.

(ЕПІЦЕНТР А/С2)вул.Б.Хмельницького188 5км.,10хв.59гр.

(ГАЛИЦЬКЕ ПЕРЕХРЕСТЯ)вул.Поліська2 6км.,12хв.65гр.

(ТОПОЛЬНА ЛІК.ШВИД.ДОП.)вул.Щурата 6км.,13хв.65гр.

(ТОПОЛЬНА СПАРТАК)вул.Мазепи1б 4км.,9хв.53гр.

(ЧОРНОВОЛА РУКАВИЧКА)прос.В.Чорновола105 4км.,9хв.53гр.

(РЯСНЕ 2)вул.Величковського4 10км.,20хв.89гр.

(РЯСНЕ 1)вул.Шевченка418 8км.,16хв.77гр.

(ЛЕВАНДІВКА)вул.Білогорща75/цвинтар/ 9км.,17хв.83гр.

(А/С ЗАХІДНА МЕТРО)вул.Городоцька259 9км.,17хв.83гр.

(АЕРОПОРТ)вул.Любінська168 7км.,18хв.71гр.

(ВІКТОРІЯ ГАРДЕНС)вул.Кульпарківська226а 7км.,18хв.71гр.

(КІНГ КРОСС ЛЕОПОЛІС)Сокільники 9км.,18хв.83гр.

АЕРОПОРТ-ВОКЗАЛИ-СТАНЦІЇ

    Від Аеропорта вул.Любінська168,до -

З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1 / 7км.,15хв.,71гр./

"ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 / 6км.,13хв.,65гр./

А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 / 12км.,24хв.,101гр./

А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) / 4км.,8хв.,53гр./

А/С 4 вул.Шевченка 154 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) /
12км.,21хв.,101гр./

А/С 6 вул.Личаківська 152 / 15км.,25хв.,119гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 / 9км.,20хв.,83гр./

"ГОЛОВНИЙ" З/Д , АВТО вокзал

    Від З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1, до -

Аеропорт вул.Любінська168 / 6км.,13хв.,65гр./

"ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 / 6км.,13хв.,65гр./

А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 / 7км.,16хв.,71гр./

А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) / 4км.,10хв.,53гр./

А/С 4 вул.Шевченка 154 / 4км.,10хв.,53гр./

А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) / 8км.,20хв.,77гр./

А/С 6 вул.Личаківська 152 / 7км.,20хв.,71гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 / 5км.,15хв.,59гр./
********************************
Від "ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 до -

Аеропорт вул.Любінська168 /
6км.,13хв.,65гр./

З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1 /
6км.,13хв.,65гр./

А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 / 6км.,13хв.,65гр./

А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 / 7км.,16хв.,71гр./

А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) / 4км.,10хв.,53гр./

А/С 4 вул.Шевченка 154 / 4км.,10хв.,53гр./

А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) / 8км.,20хв.,77гр./

А/С 6 вул.Личаківська 152 / 7км.,20хв.,71гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 / 5км.,15хв.,59гр./

А/С "ЗАХІДНА", А/С 2 "ПІВНІЧНИЙ"

    Від А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 до -

Аеропорт вул.Любінська168 / 6км.,13хв.,65гр./

З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1 / 9км.,19хв.,83гр./

"ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 / 7км.,16хв.,71гр./

А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) / 4км.,10хв.,53гр./

А/С 4 вул.Шевченка 154 / 4км.,10хв.,53гр./

А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) / 8км.,20хв.,77гр./

А/С 6 вул.Личаківська 152 / 7км.,20хв.,71гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 /
5км.,15хв.,59гр./

*******************************

Від А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 ,до -

Аеропорт вул.Любінська 168 / 12км.,24хв.,101гр./

З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1 /
8км.,20хв.,77гр./

"ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 / 6км.,13хв.,65гр./

А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) / 10км.,25хв.,89гр./

А/С 4 вул.Шевченка 154 / 6км.,16хв.,65гр./

А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) /
10км.,27хв.,89гр./

А/С 6 вул.Личаківська 152 / 8км.,20хв.,77гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 / 3км.,10хв.,47гр./

А/С 3 "НОВИЙ РИНОК"

    Від А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) до

- Аеропорт вул.Любінська 168 / 4км.,8хв.,53гр./

З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1 / 4км.,15хв.,53гр./

"ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 / 6км.,13хв.,65гр./

А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 / 9км.,25хв.,83гр./

А/С 4 вул.Шевченка 154 / 6км.,18хв.,65гр./

А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) / 10км.,27хв.,89гр./

А/С 6 вул.Личаківська 152 / 9км.,23хв.,83гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 / 7км.,21хв.,71гр./

А/С 4 "НА ШЕВЧЕНКА"

    Від А/С 4 вул.Шевченка 154 до

- Аеропорт вул.Любінська 168 / 6км.,18хв.,65гр./

З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1 / 3км.,10хв.,47гр./

"ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 / 6км.,13хв.,65гр./

А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 / 8км.,20хв.,77гр./

А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) / 5км.,15хв.,59гр./

А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) / 14км.,30хв.,113гр./

А/С 6 вул.Личаківська 152 / 13км.,30хв.,107гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 / 7км.,21хв.,71гр./

А/С 5 "НА ДБК"

    Від А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) до

- Аеропорт вул.Любінська 168 / 10км.,25хв.,89гр./

З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1 / 9км.,22хв.,83гр./

"ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 / 6км.,13хв.,65гр./

А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 / 11км.,25хв.,95гр./

А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) / 9км.,20хв.,83гр./

А/С 4 вул.Шевченка 154 / 10км.,25хв.,89гр./

А/С 6 вул.Личаківська 152 / 5км.,15хв.,59гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 / 9км.,23хв.,83гр./

А/С 6 "НА ЛИЧАКОВІ"

    Від А/С 6 вул.Личаківська 152 до -

Аеропорт вул.Любінська 168 / 14км.,29хв.,113гр./

З/Д вокзал,А/С 8 пл.Двірцева 1 / 7км.,19хв.,71гр./

"ГОЛОВНИЙ" Автовокзал вул.Стрийська 109 / 9км.,19хв.,83гр./

А/С "ЗАХІДНА" вул.Городоцька 359 / 6км.,13хв.,65гр./

А/С 2 вул.Б.Хмельницького 225 / 7км.,17хв.,71гр./

А/С 3 вул.Підміська 21(Новий ринок) / 11км.,27хв.,95гр./

А/С 4 вул.Шевченка 154 / 7км.,18хв.,71гр./

А/С 5 вул.Зелена 214(ДБК) / 6км.,15хв.,65гр./

Зд/С Підзамче вул.Огіркова 1 / 5км.,17хв.,59гр./

Приміські селища

    Центр-приміські селища:

Басівка 15км.,30хв.,144гр.

Бережани 16км.,35хв.,160гр.

Бірки 14км.,27хв.,138гр.

Брюховичі 11км.,25хв.,120гр.

Винники 12км.,30хв.,126гр.

Гаї 24км.,42хв.,240гр.

Гамаліївка 15км.,27хв.,144гр.

Годовиця 15км.,30хв.,144гр.

Грибовичі 11км.,23хв.,120гр.

Давидів 17км.,35хв.,170гр.

Дорошів 16км.,30хв.,160гр.

Дубляни 12км.,24хв.,126гр.

Жирівка 18км.,38хв.,180гр.

Звенигород 26км.,45хв.,260гр.

Зимна Вода 12км.,25хв.,126гр.

Зубра 12км.,30хв.,126гр.

Кам'янопіль 18км.,38хв.,180гр.

Конопниця 15км.,30хв.,144гр.

Кротошин 17км.,35хв.,170гр.

Куликів 19км.,35хв.,190гр.

Лапаївка 11км.,25хв.,120гр.

Липники 16км.,35хв.,160гр.

Лисиничі 9км.,25хв.,108гр.

*************

    Малехів 8км.,19хв.,102гр.

Малечковичі 14км.,25хв.,138гр.

Миклашів 17км.,35хв.,170гр.

Наварія 15км.,35хв.,144гр.

Оброшино 15км.,33хв.,144гр.

Пасіки Зубрицькі 13км.,35хв.,132гр.

Підбірці 11км.,28хв.,120гр.

Поршна 16км.,35хв.,160гр.

Пустомити 19км.,39хв.,190гр.

Рудно 14км.,35хв.,138гр.

Рясне Руське 12км.,28хв.,126гр.

Скнилів 13км.,29хв.,132гр.

Сокільники 11км.,29хв.,120гр.

Солонка 15км.,35хв.,144гр.

Сороки Львівські 11км.,25хв.,120гр.

Старе село 26км.,40хв.,260гр.

Страдч 22км.,43хв.,220гр.

Суховоля 16км.,42хв.,160гр.

Чишки 16км.,39хв.,160гр.

Ямпіль 18км.,47хв.,180гр.

Ясниська 19км.,49хв.,190гр.

Якщо до Вас подзвонив замовник і буде питати яка приблизно буде вартість проїзду з точки А у точку Б, по лічильнику, Ви можете орієнтуватись по наведеним вище цінам, тобто сказати замовнику скільки приблизно буде вартувати поїздка ( ціни наведені без урахування заторів, багажу, додаткових послуг, тощо ).

Кур'єр

    Якщо Ви надаєте послугу кур'єра, ми рекомендуємо Вам, для того щоб уникнути непорозумінь під час виконання послуги, зробити наступні дії:
Зробити фото посилки (запакована посилка, пакет, тощо) із замовником відправником ( щоб було видно лице ), відправити нам на вайбер 066 78 14 793, заповнити чек-квитанцію - дата, час, опис посилки, так само коли Ви віддаєте посилку зробити аналогічне фото із отримувачем і відправити нам на вайбер, далі отримувач має розписатися на чеку-квитанції про те, що посилку отримав і притензій до кур'єра немає, далі відриваєте корінець і залишаєте у себе а головний бланк віддаєте отримувачу.

Чек-квитанція

    Шановний водій, якщо замовнику після послуги потрібен чек, квитанція за проїзд, послугу, у Вас є 3-три варіанти як можна видати клієнту чек або квитанцію:
1.Виписати вручну ( висилаємо Вам файл чека-квитанції на роб.телефон і Ви собі роздруковуєте ).
2.По програмі лічильника зберігаєте файл-квитанцію, та відправляєте замовнику на вайбер або електронну пошту.
3.Робите скрін із екрана із інформацією на лічильнику про поїздку, та відправляєте замовнику на вайбер або електронну пошту.

Переваги

    На відміну від деяких модераторів таксі, Ви завжди знаєте звідки і куди треба їхати замовнику.При отриманні навіть мінімального замовлення по тарифу "Економ стандарт", всі кошти Ваші, не треба платити ніяких відсотків.
Жодних комісій, Ви платите тільки за розміщення та обслуговування реклами та за перевірку номера телефону замовника на наявність у чорному списку. У нас немає штрафів, блокувань Вашої сторінки (акаунта). У Вас немає зобов'язань їхати на замовлення ( навіть якщо Ви працюєте по лічильнику ), все виключно по домовленості із замовником, по принципу - домовились /їдемо/, не домовились /не їдемо/. Ми підключаємо до програми будь-яке авто, будь-якого року випуску, головне щоб авто було технічно справним та має гарний зовнішній вигляд і салон.
Вільний графік.

Можливості

    Можливості які дає наша програма:
Отримання замовлень від іноземців.
Отримати попереднє замовлення, наприклад: Ви відмітились що приблизно через 30 хвилин будете звільнятись у Брюховичах, тому є ймовірність того що поки Ви доїдете Вам поступить замовлення із Брюхович.
Чим більше Ви можете надати послуг на своєму транспорті (доставка пального, буксирування, електродопомога, кур'єр, тощо.) тим більше зможете заробити коштів.

Замовлення у місті

    Розглянемо ситуацію: Ви водій таксі, і стоїте наприклад на стоянці біля зупинки громадського транспорта, та очікуєте на замовлення, є ймовірність того що поміж пасажирами на зупинці є клієнт якому потрібно терміново таксі, але він до Вас не підходить, так як думає що у Вас дорогі ціни на перевезення, і клієнт відповідно через телефон буде шукати собі таксі, так як через додатки, програми, знає, що викличе собі таксі по цінам служб міста,тому, якщо Ви їздите по лічильнику і у Вас на лобовому і задньому склі буде наклейка TVTAXI, то э ймовірність того що клієнт побачивши наш логотип, підійде до Вас і замовить поїздку з Вами, оскільки буде знати з реклами про те, що машини з нашим логотипом їздять по лічильнику, що в свою чергу зекономить його час на очікування таксі.

Своя стоянка

    Ви водій таксі і у Вас дорога машина, також Ви постійно працюєте наприклад на З/Д вокзалі, по нашій програмі Ви можете відмітитись тільки на З/Д вокзалі ( вибрати категорію "Аеропорти, вокзали, станції" ) і мати можливість отримати замовлення із вокзалу, також по програмі вказати про те що Ви працюєте тільки за договірною оплатою, або встановити собі лічильник та налаштувати будь-який тариф.

Транспорт у селищі

    Шановний пане водій, Ви можете порекомендувати своїм знайомим, родичам, котрі мешкають у районних селищах, котрі мають авто, трактор, прицеп, посівалку, тощо, також підключитись до нашої програми, наприклад у Вашого кума є трактор, і Він може виконувати певні сільськогосподарські роботи, підключившись до нашої програми у нього є можливість дати про себе знати про те, що Він знаходиться наприклад у селі Велика Білка Золочівського райойну, і на даний момент "вільний" і зможе односельчанам або сусіднім селищам надати послугу по обробці землі тощо.
Бувають і такі моменти, наприклад, комусь у селі терміново потрібно авто щоб заїхати до міста, і зайшовши на сайт відкриває своє селище і бачить що його сусід котрий має авто і підключений до сайта на даний момент відмітився по програмі про те що він "вільний" дома, і зможе допомогти з проблемою по перевезенню.

Вартість послуг

    1.За розміщення та обслуговування реклами на веб сайті - 10 гривень в тиждень (автоматично знімається із балансу водія у понеділок).
2.За перевірку номера телефона замовника на наявність у чорному списку - 1-одна гривня за одну перевірку ( знімається автоматично із балансу водія якщо номер замовника не у чорному списку, якщо номер замовника у чорному списку то 1-одна гривня не знімається із балансу).

Реєстрація

    Для реєстрації необхідно надати нам наступну інформацію:
надіслати на вайбер +380667814793 або на ел.пошту tvtaxi@i.ua
Водії транспортних засобів
1.Фото авто ( спереду під кутом зі сторони пасажира, зі сторони водія, так щоб було видно реєстраційний номер ).
2.Фото реєстрації т.з. ( з обох сторін ).
3.Фото посвідчення водія на право водіння т.з. ( з обох сторін ).
4.Своє фото ( довільно, або ми візьмемо із посвідчення водія ).
5.До фото додати текст: контакти ( номера тел. ), послуги які Ви надаєте /буксирування, доставка пального, тверезий водій, доставка піци, тощо/, укомплектація т.з., вкажіть свої тарифи, ЕКОНОМ-СТАНДАРТ або по домовленності, назву Вашого банку ( карточка ).
6.Вкажіть мови якими Ви Володієте.
7.Ім'я перекладача, вкажіть мову, години роботи перекладача ( коли можна до нього дзвонити ), вартість послуг перекладача, контактні номера ( телефон, скайп, тощо ).

При підключенні до програми, отримуєте на свій баланс 200 гривень.

************

    Водії-кур'єри мото, вело, самокат:
1.Ваше фото ( у повний зріст, перед собою транспортний засіб та Ваш робочий інструмент ( у чому Ви перевозите передачі / термо-сумка, рюкзак, сумка для піцци, тощо / ).
2.Фотокопію паспорта - перша, друга сторінки із фото, сторінка із пропискою.
До фото додати текст: контакти ( номера тел. ), послуги які Ви надаєте / доставка піци, ключі, куплю-привезу, тощо / вкажіть свої тарифи або по домовленності, назву Вашого банку ( карточка ).

При підключенні до програми, отримуєте на свій баланс 200 гривень.

***** P.S.*****

    Шановні водії, наша програма була розроблена ІТ спеціалістами м.Львів разом із групою таксистів м.Львів,під час розробки було враховано - побажання,рекомендації водіїв так, щоб програма пошуку була для замовників транспорту максимально зручною і надавала максимально інформації про послуги водіїв.
Наш інформаційний сервіс та Ваші послуги з перевезень - це спільний алгоритм роботи ( мета - заробляти гроші ), тому, для того щоб замовники заходили на наш сайт і замовляли Ваші послуги, потрібно робити такі прості речі - не відмовлятись від замовлень, отримувати авто у чистому вигляді, бути ввічливими із замовниками, щоб у замовників, після першої поїздки, склалося гарне враження від нашої нової програми, та від водіїв, котрі надають послуги з перевезень через сервіс TVTAXI, і в подальшому заходили на наш сайт та замовляли Ваші транспортні послуги, і можливо будуть рекомендувати наші з Вами послуги, рідним, родичам, друзям, знайомим, що в свою чергу забезпечить більшу кількість замовлень.

ВАШ ДОХІД У ВАШИХ РУКАХ!!!

Примітка

    Шановний пане водій, якщо Ви займаєтесь перевезеннями у режимі таксі - то на своїй сторінці перед початком роботи, поставте галочку у квадрат "режим таксі", натисніть "змінити" і "обновити" сторінку і програма по сайті буде відображати Вас як у каталозі так і в швидкому пошуку (таксі/кур'єр). Для того щоб до Вас не дзвонили як до таксі - не ставте галочку у "режим таксі", просто відмічайтесь де Ви знаходитесь і у якому статусі, і програма буде відображати Вас тільки у розділі-сторінці "каталог транспорту", ставите статус "вільний", вказуєте орієнтир, тиснете "змінити", далі "обновити", і на сайті буде інформація про те, що Ви є вільні на обраному орієнтирі/стоянка,біля торгового центру,вокзал,станція,тощо/.

Реклама нашого сайта

    Увага!!! Реклама нашого сайта буде проводитись послідовно, по мірі збільшення кількості підключеного транспорта до програми, буде збільшуватись об'єм реклами сайта.

© 2020 - 2021 С.О.І.Н.П.Т.П. Всі права захищені.