ЛЬВІВ

18 / 12 / 201817:00:16 ( GMT+0200 )

Коротко про основне

     Вельмишановні користувачі Інтернетом, прихильники автомобільного транспорту! Ми раді вітати Вас у статусі відвідувачів сайту TVTAXI. З метою отримання максимальної інформованості про транспортні засоби пропонуємо скористатися послугами нашого сайту. До Вашої уваги надається детальна інформація про місцезнаходження транспортних засобів, що зацікавили Вас, а також про їх укомплектування, згідно із вашими побажаннями та потребами.
   Для того, щоб визначити які вільні транспортні засоби знаходяться щонайближче від Вашого місцезнаходження і зможуть прибути до вас упродовж 10-20 хвилин( у зимовий період 10-30 хвилин ),– скористайтесь варіантами описаними нижче.
Варіант перший – пошук за Вашою домашньою адресою:
   1.>>> перейти на сторінку ''Пошук вільного таксі'';
   2.>>> вибрати першу літеру назви вулиці, що Вас цікавить;
   3.>>> вибрати назву вулицi;
   4.>>> вибрати діапазон номерiв будинкiв в якому знаходиться потрібний Вам номер;
   5.>>> в списку вільних водіїв, котрі готовi виконати Ваше замовлення, вибирати водія та кліком на значку контактного номеру телефону відкрити його;
   6.>>> зателефонувати та домовитись про поїздку.
Варіант другий – пошук за фото-орієнтиром:
   1.>>> перейти на сторінку ''Пошук вільного таксі'';
   2.>>> вибирати категорію фото-орієнтиру наприклад ''готелі, мотелі, хостели'' ( або район з орієнтирами );
   3.>>> зробити клік на фото-орієнтирі( наприклад /гот.''Львів''/ );
   4.>>> повторити дії описані в пунктах 5, 6 попереднього варіанту.
Варіант третій – пошук за характеристиками:
   1.>>> перейти на сторінку ''Каталог авто'';
   2.>>> ввести необхідні дані і натиснути кнопку «Пошук»;
   3.>>> повторити дії описані в пунктах 5, 6 першого варіанту.
   Біля фотографії водія вказуються тарифи, згідно з якими він обслуговує клієнтів. Якщо тарифи не вказані, то водій працює за договірною оплатою. У водіїв із вказаними тарифами, починаючи від мінімальної ціни проїзду і далі, як правило в наявності будуть лічильники. У межах міста вони не можуть відмовитись від будь-якого замовлення. Виняток можуть становити випадки, до яких можна віднести: неадекватний нормальному стан замовника, або дзвінок із надто віддаленого району від місця знаходження водія.
   Всі водії нашого сайту зареєстровані як офіційні перевізники, що гарантує більш безпечне та якісне перевезення. Згідно з правилами, кожен водій зобов’язаний виписати клієнту чек, на якому будуть вказані дата, час, вартість проїзду, та номер водія машини. Якщо ж він цього не зробив, просимо нас повідомити в телефонному режимі( 093 95-49-960 ), або електронною поштою. Кожен чек має свій власний серійний номер. Згодом, за цим номером, шляхом випадкового електронного відбору, проводитимуться розіграші заохочувальних призів поміж власниками чеків.
   В Україні працюють наступні оператори мобільного зв‘язку: МТС, KYIVSTAR, BILINE, LIFE... В таблиці водія логотипами позначено операторів, якими користується даний водій. Ви зможете вибрати оператора найзручнішого для Вас.

Застереження щодо відмови

     Номери телефонів клієнтів, котрі в силу певних обставин, замовивши транспорт, не вийшли до водія, не попередивши заздалегідь про відмову, й надалі не виходять на зв’язок, заноситимуться автоматично в «чорний список». У разі появи наступних замовлень із даного номера, виклик обслуговуватись не буде.
   Дзвінки із телефонів із невизначеним номером («невідомо») водій за власним бажанням може відхилити, адже не матиме змоги від-телефонувати такому клієнту.
   Замовлення, що надходитимуть із передмістя, також можуть здійснюватись на огляд водія. Щоби застрахувати себе від «холостого пробігу» водій може попросити клієнта перерахувати певну суму( 5-10 грн. ) на номер його мобільного телефону в якості своєрідної гарантії.

На замітку

     Шановні користувачі! Просимо звернути Вашу увагу на декотрі моменти, що можуть виникнути у процесі замовлень транспортних засобів. Наприклад може трапитись наступне: в момент, поки клієнт набирає номер водія обраного транспортного засобу, телефонує — спливає певний час. У цей момент до водія, може підійти клієнт і водій прийме від нього замовлення швидше. Аналогічно може синхронно поступити замовлення в “онлайн” – режимі, яке водій у даному часовому проміжку почне виконувати, будучи відповідно зайнятим на момент, коли перший клієнт у телефонному режимі врешті вийде на зв’язок. Водій ще не встиг повідомити, що зайнятий, бо на це б знадобилось ще пару хвилин, котрих у нього не було. У двох згаданих моделях ситуації просимо Вас із розумінням поставитись до таких випадків та замовити будь-якого іншого водія на Ваш огляд.
   Під час викликів таксі до певних орієнтирів( стадіонів, ринків, кладовищ, парків і т.п.), котрі мають декілька входів і виходів, просимо чітко вказувати, котрий із них максимально наближений до Вас, щоби уникнути небажаної плутанини.
   Те ж саме стосується послуг що вимагають додаткової комплектації. Водій не зобов’язаний постійно возити із собою всю комплектацію транспортного засобу( наприклад причіп ), тому перед тим як зробити замовлення, переконайтесь що додаткова комплектація відповідає тій, яку Ви шукали.
   Трапляються і наступні випадки: водій, замовлений клієнтом по дорозі до нього затримується в силу непередбачених обставин( ДТП, тривалий затор ), втрачається дорогоцінний час, водій мимоволі змушений відмовитись від даного замовлення зателефонувавши Вам , бо не в змозі вчасно його виконати. Тому зустрічне прохання до клієнтів із розумінням віднестись до ситуації, у разі відмови водія, зателефонувати до іншого, котрий в цей час знаходитиметься максимально близько й доступно для Вас.

Замовлення через перекладачів

     Шановні клієнти сторінки нашого сайту автоматично вибирають водіїв, котрі володіють обраною мовою( мова вибирається в правому верхньому кутку ), або ж водіїв, що співпрацюють із відповідними перекладачами, котрі допоможуть узгодити місце зустрічі, маршрут, вартість поїздки тощо… Слід зауважити, що Вам доведеться запам’ятати номер обраного водія та повідомити його перекладачеві. У випадку необхідності присутності перекладача при поїздці, замовлення, котре Ви бажаєте здійснити, необхідно спланувати завчасно( приблизно за годину до поїздки ). Послуги перекладача оплачує клієнт.
   Шановні іноземці, в разі недостатнього мовного рівня водіїв або перекладачів, внаслідок чого Вам не вдалось порозумітись, просимо інформувати нас( tvtaxi@i.ua ) про таких.

Базові селища

     Селища, де вказують своє місцезнаходження водії вільних транспортних засобів на сайті названо базовими. Наприклад, якщо Ви мешкаєте у с. Долиняни Городоцького р-ну, найближче до Вас базове селище Городок. Якщо Ви виберете своє селище, то на сторінці будуть відображені авто, що перебувають біля виїзду з міста у напрямку до Вашого селища та в найближчому базовому селищі.

Тарифи економ-класу

     Тарифи економ-класу визначаються трьома показниками. Це вартість проїзду до 4 грн. за 1 км проїзду, мінімальна вартість проїзду( не більше 25 грн. для економ-класу ), а також, вартість хвилини очікування, що складає не більше 0,6 грн. Тарифів економ-класу також можуть дотримуватись водії, що надають послуги перевізників за домовленістю.

Діапазони номерів будинків

     Діапазони номерів будинків поділено на наступні:
   1. (1 - 50) – це всі номери будинків вулиці, парні та непарні;
   2. (2…20) – тільки парні номери будинків;
   3. (1…17) – тільки непарні номери.
Вулиці великої протяжності, такі як вул. Зелена, поділено на декілька діапазонів, просимо вас звернути на це увагу та обирати той діапазон, в якому знаходиться Ваш будинок.

P.S.

     Наперед вдячні за користування нашими послугами, ми докладаємо всіх зусиль, щоб виправдати Вашу довіру.
   Усі зауваження стосовно роботи сайту, системи обслуговування, певні побажання та поради просимо надсилати на вищезгадану адресу. Будемо вдячні за надану інформацію, що допоможе нам більш якісно надавати Вам послуги. З повагою колектив компанії!